Stadsbrouwerij De Drie Ringen - ontdek de brouwerij

Het verhaal van De Drie Ringen

Het verhaal van Stadsbrouwerij De Drie Ringen begint in 1989 bij de gebroeders Johan en Marinus Korthals-Altes. Zij waren eigenaren geweest van de Phoenix Brouwerij in Amersfoort. De stad Amersfoort kent een rijke geschiedenis aan bier, met het eerste Amersfoort uit 1323. De export groeide enorm maar vanaf 1800 nam dit helaas af waardoor veel brouwerijen moesten sluiten. Dit leidde in 1969 tot sluiting van de laatste brouwerij in Amersfoort: Phoenix Brouwerij. 

In 1989 vonden de broers Korthals-Altes het gemis van een brouwerij in Amersfoort zo groot dat zij 'De Vriendenring Der Amersfoortsche Bierbrouwerij De Drie Ringen' oprichtten. Met de opening van de brouwerij De Drie Ringen in 1989 tot gevolg. Inmiddels is de brouwerij niet meer weg te denken uit de stad en kan je er terecht voor rondleidingen, high beers, tours door de stad en zelfs bier en bubbels op het water. Ook is de brouwerij beschikbaar als trouwlocatie!

Sinds 2022 staat Hugo Langelaan aan het roer in de brouwerij. Hij is een ex rugbyspeler met een internationale carrière. 

hugo langelaan

Feiten en cijfers

Naam brouwerij De Drie Ringen
Oprichtingsjaar 1989
Type brouwerij brouwerij
Stad Amersfoort
Provincie Utrecht

Producten van De Drie Ringen

Bier Cadeau (5 bieren) - Stadsbrouwerij De Drie Ringen
Bier Cadeau (5 bieren) - Stadsbrouwerij De Drie Ringen
Product bekijken
Rondleiding + Bierproeverij 3 bieren (prijs p.p.) - Stadsbrouwerij De Drie Ringen
Rondleiding + Bierproeverij 3 bieren (prijs p.p.) - Stadsbrouwerij De Drie Ringen
Product bekijken

Heb je jouw ideale product bij De Drie Ringen nog niet kunnen vinden?

Kijk dan eens tussen een van onze andere producten:

Bierpakketten Cadeaubon Bier

Rondleiding Bierbrouwerij Bier brouwpakket Bierabonnement