Brouwerij Walhalla
Amsterdam Noord-Holland
Het verhaal van Brouwerij Walhalla
Brouwerij Walhalla brouwt in Amsterdam-Noord en geeft haar bieren namen uit de mythologie. LOKI, NJORD en ZEUS zijn daar herkenbare voorbeelden van. De eigen brouwerij en het proeflokaal zitten sinds begin 2025 samen aan de Asterweg, zodat je de bieren dicht bij hun productielocatie kunt proeven.
Van jazz naar een eigen brouwerij
Aart van Bergen begon Walhalla na een carrière als jazzmuzikant. De brouwerij noemt zelf 2016 als oprichtingsjaar. In 2018 kwam de eigen brouwerij aan de Spijkerkade, met een eerste proeflokaal erbij. Begin 2025 verhuisden beide naar Asterweg 2 in Amsterdam-Noord.
De godenwereld vormt de rode draad in de uitstraling en biernamen. Walhalla beperkt zich daarbij niet tot één soort bier: naast een vaste collectie brengt het team eenmalige brouwsels, seizoensbieren en zwaardere winterse specials uit.
LOKI, ELIXER en de rest van de godenfamilie
LOKI is een Golden IPA, ELIXER een New England IPA en ZEUS een Double IPA. NJORD is een Hazy Pale Ale, terwijl APOLLO als Hoppy Pilsner en MIST als Weizen weer andere stijlen vertegenwoordigen. Voor wie minder alcohol zoekt, staat LUNA als IPA met 0,5% in het assortiment. Controleer het etiket als je specifiek een 0,0-bier zoekt.
Producten van Brouwerij Walhalla
Bekijk de beschikbare bieren, bierpakketten en andere producten van deze brouwerij.
Over de brouwerij
Feiten over Brouwerij Walhalla
Ontdek meer
Nog niet gevonden wat je zoekt?
Ontdek meer bijzonder Nederlands bier, lokale brouwerijen en unieke bierbelevingen.