Brouwerij Solaes

Ouddorp Zuid-Holland

Opgericht in 2016 Brouwerij

Het verhaal van Brouwerij Solaes

Brouwerij Solaes brouwt op Goeree-Overflakkee en ontvangt bezoekers op twee verschillende locaties. In de historische cichoreifabriek in Ouddorp staan de brouwketels midden in de brewpub. In Sommelsdijk vind je het oorspronkelijke proeflokaal, waar het verhaal van Solaes begon.

Van Sommelsdijk naar een brewpub in Ouddorp

Solaes werd in 2016 opgericht. De brouwerij bouwde haar naam op vanuit Sommelsdijk en verhuisde de productie aan het begin van 2024 naar Ouddorp. De nieuwe brouwerij opende daar in februari 2024 in een gerestaureerde voormalige cichoreifabriek.

De huidige kaartmarkering wijst naar de brouwerij en brewpub aan Smalle Einde 4 in Ouddorp. Het proeflokaal aan Oostdijk 36 in Sommelsdijk bestaat daarnaast nog steeds, maar is een afzonderlijke horecalocatie en niet de huidige productielocatie.

Bieren met een Flakkees karakter

In het vaste assortiment staan onder meer Twaalfgemeten Quadrupel, Windvang Tripel, Klein Verzet Blond, Landheer Weizen en Achtgemeten IPA. De namen en ingrediënten verwijzen geregeld naar het eiland en de landbouw eromheen. Naast de kernbieren maakt Solaes kleine seizoensseries en samenwerkingen met andere brouwers.

Het actuele aanbod wisselt. Via de officiële winkel verkoopt Solaes losse bieren, bierpakketten en cadeaubonnen. Controleer daarom de webshop of de bierkaart voor wat er op dit moment verkrijgbaar is.

Producten van Brouwerij Solaes

Bekijk de beschikbare bieren, bierpakketten en andere producten van deze brouwerij.

Over de brouwerij

Feiten over Brouwerij Solaes

Ontdek meer

Nog niet gevonden wat je zoekt?

Ontdek meer bijzonder Nederlands bier, lokale brouwerijen en unieke bierbelevingen.